CTCH895F-270K
MFR.Part #
CTCH895F-270K
JLCPCB Part #
C7116543
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.6A 27uH 60mΩ ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS