CTLL1608F-6N8J
MFR.Part #
CTLL1608F-6N8J
JLCPCB Part #
C7116856
Description
3.75GHz 300mA 300mΩ 32@800MHz 6.8nH ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS