CTRFB1010F-391K
MFR.Part #
CTRFB1010F-391K
JLCPCB Part #
C6539063
Package
Plugin,D=11mm
Description
1A 390uH 620mΩ ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS