CTRFB1010F-390K
MFR.Part #
CTRFB1010F-390K
JLCPCB Part #
C6161331
Package
Plugin,D=11mm
Description
3.1A 39uH 75mΩ ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS