CTRFB1010F-392K
MFR.Part #
CTRFB1010F-392K
JLCPCB Part #
C7117855
Package
Plugin,D=11mm
Description
3.9mH 310mA 7Ω ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS