CTRFB1010F-182K
MFR.Part #
CTRFB1010F-182K
JLCPCB Part #
C5580161
Package
Plugin,D=11mm
Description
1.8mH 3.5Ω 450mA ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS