CT0402CSF-6N8J
MFR.Part #
CT0402CSF-6N8J
JLCPCB Part #
C6158901
Package
SMD,1x0.7mm
Description
140mΩ 4.4GHz 6.8nH ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS