CTRFB1010F-331K
MFR.Part #
CTRFB1010F-331K
JLCPCB Part #
C7234539
Package
Plugin,D=11mm
Description
1.1A 330uH 570mΩ ±10% 插件,D=11mm Power Inductors ROHS