3SMC36CA TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
3SMC36CA TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1976083
Package
SMC
Description
36V 3kW@10/1000us 46V 51.6A@10/1000us 58.1V 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS