CTIHSM4825F-6R8L
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTIHSM4825F-6R8L
JLCPCB Part #
C6146538
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.7A 58mΩ 6.8uH ±15% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS