CTRFB1010F-220K
MFR.Part #
CTRFB1010F-220K
JLCPCB Part #
C5973815
Package
Plugin,D=11mm
Description
22uH 4.1A 42mΩ ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS