CTRFB1010F-330K
MFR.Part #
CTRFB1010F-330K
JLCPCB Part #
C6161329
Package
Plugin,D=11mm
Description
3.4A 33uH 55mΩ ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS