CTRFB1010F-103K
MFR.Part #
CTRFB1010F-103K
JLCPCB Part #
C6161323
Package
Plugin,D=11mm
Description
10mH 180mA 190mA 19Ω ±10% Plugin,D=11mm Power Inductors ROHS