CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
MFR.Part #
CBRHDSH2-40 TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C17361333
Package
SMD-4P
Description
-50℃~+125℃@(Tj) 2A 30A 40V 500mV@2A 50uA@40V Single-Phase Rectifier SMD-4P Bridge Rectifiers ROHS