CTH8VF-393K
MFR.Part #
CTH8VF-393K
JLCPCB Part #
C17439961
Description
100mA 140mA 150kHz 29Ω 39mH ±10% 插件,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS