CTRL5480F-4-470K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-470K
JLCPCB Part #
C5973867
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
2.6A 4.5A 47uH 63mΩ ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS