3SMC18CA BK PBFREE
MFR.Part #
3SMC18CA BK PBFREE
JLCPCB Part #
C1667523
Description
102.8A@10/1000us 18V 23.3V 29.2V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS