CTH8VF-333K
MFR.Part #
CTH8VF-333K
JLCPCB Part #
C17411200
Description
100mA 150kHz 150mA 27Ω 33mH ±10% 插件,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS