CT0402CSF-19NJ
MFR.Part #
CT0402CSF-19NJ
JLCPCB Part #
C5973489
Package
SMD,1x0.7mm
Description
19nH 200mΩ 3.04GHz ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS