CTCH106F-390K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH106F-390K
JLCPCB Part #
C5973194
Package
Plugin,D=10mm
Description
1.8A 140mΩ 39uH ±10% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS