CTH8VF-391K
MFR.Part #
CTH8VF-391K
JLCPCB Part #
C17582209
Description
1.4A 1.6A 280mΩ 2MHz 390uH ±10% 插件,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS