CTH8VF-820K
MFR.Part #
CTH8VF-820K
JLCPCB Part #
C17268677
Description
2A 3.1A 4MHz 60mΩ 82uH ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS