CT0402CSF-36NH
MFR.Part #
CT0402CSF-36NH
JLCPCB Part #
C6490557
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 36nH 460mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS