CT0402CSF-82NK
MFR.Part #
CT0402CSF-82NK
JLCPCB Part #
C5973515
Package
SMD,1x0.7mm
Description
1.33Ω 1.7GHz 82nH ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS