CT0402CSF-36NK
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CT0402CSF-36NK
JLCPCB Part #
C6158871
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 36nH 460mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS