CT0402CSF-30NH
MFR.Part #
CT0402CSF-30NH
JLCPCB Part #
C5580000
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.2GHz 30nH 410mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS