CT0402CSF-47NH
MFR.Part #
CT0402CSF-47NH
JLCPCB Part #
C5973505
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2GHz 47nH 550mΩ ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS