CT0402CSF-6N2J
MFR.Part #
CT0402CSF-6N2J
JLCPCB Part #
C5629255
Package
SMD,1x0.7mm
Description
4.8GHz 6.2nH 80mΩ ±5% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS