1.5SMC16A TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
1.5SMC16A TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C1983526
Package
SMC
Description
1.5kW@10/1000us 13.6V 16V 22.5V 5uA 67A@10/1000us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS