CT0402CSF-23NK
MFR.Part #
CT0402CSF-23NK
JLCPCB Part #
C5629243
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.72GHz 23nH 300mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS