CT0402CSF-24NK
MFR.Part #
CT0402CSF-24NK
JLCPCB Part #
C6538908
Package
SMD,1x0.7mm
Description
2.7GHz 24nH 360mΩ ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS