CT0402CSF-12NH
MFR.Part #
CT0402CSF-12NH
JLCPCB Part #
C6538904
Package
SMD,1x0.7mm
Description
12nH 180mΩ 3.6GHz ±3% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS