CMSH3-60M TR13 PBFREE
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CMSH3-60M TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C5969764
Package
SMB
Description
3A 500uA@60V 60V 750mV@3A SMB Schottky Diodes ROHS