CT0402CSF-5N1K
MFR.Part #
CT0402CSF-5N1K
JLCPCB Part #
C6158888
Package
SMD,1x0.7mm
Description
110mΩ 5.1nH 5.8GHz ±10% SMD,1x0.7mm Inductors (SMD) ROHS