MP930-0.033-5%
MFR.Part #
MP930-0.033-5%
JLCPCB Part #
C1367176
Description
-55℃~+150℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 30W 33mΩ Thick Film Resistor ±5% TO-220 Through Hole Resistors ROHS