MP820-25.0-1%
MFR.Part #
MP820-25.0-1%
JLCPCB Part #
C1367189
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+175℃ 20W 25Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS