TPAN0220F15R0K9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
TPAN0220F15R0K9
JLCPCB Part #
C45661296
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 500V 50W Planar Non-Inductive Power Resistor、Molded Inductor ±100ppm/℃ ±20%、±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS