MP915-100-1%
MFR.Part #
MP915-100-1%
JLCPCB Part #
C1575733
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 100Ω 15W Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS