MP930-50.0-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP930-50.0-1%
JLCPCB Part #
C1525748
Package
TO-220
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 30W 50Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS