MP825-20.0-1%
MFR.Part #
MP825-20.0-1%
JLCPCB Part #
C1364497
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 20Ω 25W Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS