MP915-50.0-1%
MFR.Part #
MP915-50.0-1%
JLCPCB Part #
C1525741
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 15W 50Ω Thick Film Resistor ±1% TO-126-2 Through Hole Resistors ROHS