MP2060-500-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP2060-500-1%
JLCPCB Part #
C1365629
Package
TO-220-2
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 500Ω 60W Thick Film Resistor ±1% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS