USF340-100K-0.1%-5PPM
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
USF340-100K-0.1%-5PPM
JLCPCB Part #
C1484081
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS