MP2060-50.0-1%
MFR.Part #
MP2060-50.0-1%
JLCPCB Part #
C1367062
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 50Ω 60W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS