MP2060-100-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MP2060-100-1%
JLCPCB Part #
C3478929
Package
TO-220
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 100Ω 60W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS