PWR220T-20-1003J
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PWR220T-20-1003J
JLCPCB Part #
C1365896
Package
TO-220-2
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 20W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS