MK732-20.0M-1%
Extended
Manufacturer
Caddock
MFR.Part #
MK732-20.0M-1%
JLCPCB Part #
C1368341
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 20mΩ Thick Film Resistor ±1% ±80ppm/℃ 插件,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS