MK232-500K-1%
MFR.Part #
MK232-500K-1%
JLCPCB Part #
C3407522
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+150℃ 500kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,P=5.08mm Through Hole Resistors ROHS