MP930-27.0-1%
MFR.Part #
MP930-27.0-1%
JLCPCB Part #
C1525747
Description
-20ppm/℃~+80ppm/℃ -55℃~+150℃ 27Ω 30W Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS