MP850-75.0-1%
MFR.Part #
MP850-75.0-1%
JLCPCB Part #
C1365462
Description
-20ppm/℃~+50ppm/℃ -55℃~+150℃ 50W 75Ω Thick Film Resistor ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS